Naujas plėtros etapas

Kuriame naudas, jas išsaugome, kokybiškai aptarnaujame klientus, todėl džiugiai papildome naujienas:
2015 metais pravedėme 5 seminarus skirtinguose LT miestuose apie kompleksinius sprendimus ir jų naudą įvairiems vartotojų segmentams bei tiems, kas tokias naudas teikia. Dabar, 2016m. veiklą papildome rekomendacijų teikiamas privalumais: Lietuvoje tai nauja paslauga, kurios būtinumą padiktavo laikmetis, verčiantis prisitaikyti prie vis labiau pavargusių nuo nebeefektyvios veiklos aktyvių pardavėjų ir pirkėjų, nebeapsiginančių nuo įkyriai peršamos reklamos...
Pasaulyje daug įmonių, suburiančių verslo atstovus tam, kad šie dalintųsi prasmingomis rekomendacijomis, kuriančiomis ir auginančiomis pasitikėjimą, vėliau - ir apyvartumą.
 Mes apjungėme dar daugiau galimybių: dirbame ne tik pelningai, bet ir dalinamės pelnu su savo partneriais, išmėginusiais vieną ar keletą iš mūsų siūlomų veiklų, besidalinančiais įgyta patirtimi su naujais potencialiais klientais.
Jei esate patikimas, sąžiningas sau ir kitiems bei ieškote būdų, kaip save realizuoti ar uždirbti iš mėgstamos veiklos, įvertinkite pasiūlymą:                               
http://www.zaliosidejos.eu/projektai, 
tuomet susisiekite su mumis nurodytais kontaktais:  
http://www.zaliosidejos.eu/paslaugos